Linka LIA: sociální asistence pro všechny, kterých se dotkla válka na Ukrajině / Лінія соціальної допомоги для всіх, хто постраждав від війни в Україні

Služby (Services / Сервисы):

Je Vám úzko? Všechno na Vás doléhá? Hledáte, jak pomoci svým dětem v nových situacích nebo jak s nim překonat hrozné zážitky a události atd.? Nabízíme krizovou linku důvěry. Hledáte sociální pomoc, potřebujete se vyznat v tom, na co máte nárok a jak se co nejlépe zapojit do života v České republice atd? Nabízíme informační a poradenskou linku. Linka pro děti a dospívající: číslo, na kterém se můžeš svěřit, kde tě podpoří, kde se ti budou snažit pomoct. Anonymně a bezplatně.

Ви стурбовані? На Вас все звалюється? Ви шукаєте спосіб допомогти своїм дітям у нових ситуаціях чи як подолати з ними жахливі переживання та події? Ми пропонуємо кризову лінію довіри. Ви шукаєте соціальну допомогу, вам потрібно розібратися в тому, на що ви маєте право і як краще включитися в життя в Чехії і т.д.? Ми пропонуємо інформаційно-консультаційну лінію. Лінія для дітей та підлітків: номер, за яким можна поговорити, де тебе підтримають, де намагатимуться допомогти. Анонімно і безкоштовно.

 

Kontaktní údaje (Contact details / Контактная информация):

 

  • Krizová linka důvěry / Кризову лінію довіри 

Emailhelp@linkalia.cz

Tel / Phone / Телефон+420 800 60 10 20

WWWlinkalia.cz

 

  • Informační a poradenská linka / інформаційну та консультаційну лінію 

Emailhelp@linkalia.cz

Tel / Phone / Телефон+420 800 60 10 20

WWWlinkalia.cz

 

  • Linka pro děti a dospívající / Лінія для дітей та підлітків 

Email: help@linkalia.cz

Tel / Phone / Телефон+420 800 60 10 20

WWWlinkalia.cz/deti