! ПРОДОВЖЕННЯ ТИМЧАСОВОГО ЗАХИСТУ буде запущено 30.1.!

20. 1. 2023

PRODLOUŽENÍ DOČASNÉ OCHRANY bude spuštěno 30.1.!

! ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ШАХРАЙСЬКИХ ДЗВІНКІВ буде запущено 30.1.!
Зараз спостерігаємо збільшення шахрайських телефонних дзвінків. Той, хто телефонує, представляється офіційним органом (KACPU, Міністерство внутрішніх справ Чеської Республіки тощо) і намагається отримати персональну, банківську чи іншу конфіденційну інформацію від абонента. Будьте обережні! Ніколи у телефонній розмові не діліться своєю конфіденційною інформацією.

Videomanuál - verze UA

/

Online registrace k prodlužování dočasné ochrany bude spuštěna 30. 1. 2023 a bude otevřena do 31. 3. 2023. Registrovat se na prodloužení dočasné ochrany bude možné pouze online. Neregistrujte se k prodloužení dočasné ochrany přes stávající Internetové objednávání (FRS). Tato webová stránka neslouží pro online registraci k prodloužení dočasné ochrany. Odkaz na online registraci zveřejníme s jejím spuštěním. Celý proces prodloužení dočasné ochrany včetně online registrace bude zdarma. 

Prodloužení se týká držitelů dočasné ochrany, kteří jí získali v roce 2022. Prodloužení proběhne ve dvou krocích:

  1. elektronická registrace k prodloužení dočasné ochrany - nejpozději do 31.3.2023 - listinná forma registrace nebude umožněna, každá osoba s dočasnou ochranou se musí zaregistrovat. 
  2. vyznačení vízového štítku při osobní návštěvě na pracovišti OAMP - v určeném termínu do 30.9.2023 - štítek si musí držitel DO vyzvednout osobně, termín osobní návštěvy obdrží uživatel při online registraci.

V tomto videu najdete základní informace o tom, ja kbude celý proces probíhat:

Videomanuál - verze CZE